Turnusy

W razie zmiany terminu, bądź innych okoliczności w związku z COVID 19, zaliczki będą zwracane.

 

11
kwi.
22
maj.
Oczyszczanie Wątroby – warsztaty online
  • Ośrodek wypoczynkowy Czarnów 47
5
cze.
Naturalny Poród w domu
  • 10:00 - 17:00
  • Ośrodek wypoczynkowy Czarnów 47
16
sie.
Turnus Krąg Kobiet – 7 dni
  • Ośrodek wypoczynkowy Czarnów 47
15
wrz.
Kurs oddechowy z ustawieniem emocjonalnym -4 dni
  • Ośrodek wypoczynkowy Czarnów 47
21
kwi.
Sesje indywidualne z Daviną
  • 10:00 - 17:00
  • Ośrodek wypoczynkowy Czarnów 47

O czym są nasze turnusy?

Nasze turnusy są dla tych, którzy są gotowi na głębokie zmiany w swoim życiu. Teraz pytanie…w jaki sposób?

Detoks…

Nasze turnusy polegają na detoksie. Irek pracuje z detoksem na poziomie fizycznym. Ja pracuję z ludźmi z detoksem na poziomie psychicznym, emocjonalnym. Pracuję z oddechem budząc naturalne umiejętności wsłuchania się w wewnętrzny głos, który ma nas kierować w życiu do naszego powołania. Irek pracuje z ciałem budząc wewnętrznego lekarza, który doskonale wie jak uzdrowić ciało bez żadnej zewnętrznej ingerencji. Nasze wspólne hasło podczas turnusów to: Ty jesteś ambasadorem swojego własnego wewnętrznego zdrowia. Nikt nas nie uratuje od samego siebie. Kiedy mamy umiejętność uzdrowić samego siebie, wtedy mamy prawdziwą wolność. Tego wraz z Irkiem Wam życzymy. Prawdziwej wolności.

Jak wyglądają nasze turnusy…

Każdy turnus Żywienie Terapeutyczne ma ten samym układ dnia. Metoda się nie zmienia, tylko tematy. Jaka to metoda? Nasza metoda polega na 5 punktach, codziennie dotykamy tych 5 punktów. To jest nasze holistyczne podejście do człowieka. Im więcej narzędzi masz kiedy wrócisz do domu, tym łatwiej będzie w Twojej pracy nad sobą.

Punkt 1: Medytacja. Zaczynamy nasz dzień z medytacją. Siedząc razem w grupie, tworzymy umiejętność skupienia umysłu. Medytacja to najskuteczniejszy sposób uzdrawiania samego siebie i zarazem najtrudniejszy. Wszystkie problemy zaczynają się od naszego umysłu. Przyczyna każdej choroby w ciele, jest w głowie. Autoimmunologiczne choroby, kiedy nasze ciało atakuje samego siebie? To tworzy nasz umysł poprzez przewlekłą krytykę samego siebie. Dlaczego zaczynamy nasz dzień od medytacji? Aby widzieć nasz umysł i jego tendencje, i powoli wychodzić z tego.

Punkt 2: Poranny taniec. Nie martw się. To nie jest tradycyjny taniec. Ten jest po to aby szukać i znaleźć nasz oddech. Oddech sam w sobie jest w stanie zmienić tryb naszego ciała od  trybu szybkiego tempa w stresie (sympatyczny układ nerwowy) do trybu detoksu (parasympatyczny układ nerwowy). Oddech jest siostrą medytacji. Podczas medytacji obserwujemy oddech. Kiedy oddech się zmienia, zmienia się nasz wewnętrzny taniec. Warto nauczyć się jak oddychać prawidłowo żebyśmy mogli zaobserwować kiedy ten oddech się zmienia.

Pierwsze kilka dni na porannym tańcu jest na leżąco. Leżymy i kładziemy nasze ręce na naszej przeponie. Przepona to klucz do głębokiego dolnego oddechu. Ćwiczymy przeponę i tworzymy więcej miejsca na więcej tlenu w naszym organizmie. Widzimy od wewnątrz zmiany. Uczymy się słyszeć i poczuć wewnętrzny taniec. Kiedy mamy już to przepracowane, uczymy się jak tworzyć zewnętrzny ruch nie tracąc wewnętrznego połączenia ze sobą. Ruszamy się dzięki naszemu oddechowi. Wtedy możemy być pewni, że ten ruch jest właściwy.

Punkt 3: Żywienie Terapeutyczne.

Podczas turnusów jemy według menu opracowanego przez Szefirka. Żywienie Terapeutyczne wspomaga w detoksykacji ciała. Odpowiednio dobrane produkty trafiają do naszej kuchni, gdzie przygotowujemy z nich pyszne i odżywcze potrawy. Najwartościowsze energetycznie są organizmy fotosyntezujące, czyli takie, które czerpią energię bezpośrednio z fotonów pochodzących od Słońca. Królestwo roślin jest źródłem pokarmów stojących na samym początku łańcucha pokarmowego. Promienie słoneczne obok wody są źródłem życia na naszej planecie.

My ludzie jednak nie potrafimy bezpośrednio tej energii przyswoić i potrzebujemy do tego celu pośrednika. Rośliny potrafią wykorzystać energię słoneczną do produkcji związków organicznych przez nas przyswajalnych. Rośliny zamieniają energię słoneczną i nieorganiczne związki chemiczne jak woda, dwutlenek węgla i proste sole mineralne z gleby w wysokoenergetyczne pożywienie. Żywienie Terapeutyczne uwzględnia ten naturalny potencjał energetyczny pożywienia, celując w produkty roślinne, będące na samym początku łańcucha pokarmowego.

Punkt 4: Intuicyjna Joga

Intuicyjna joga łączy wiele rzeczy. Oddech, który obserwowaliśmy od rana podczas medytacji i porannego tańca wraca tutaj i idziemy z nim głębiej. Joga dla nas ma definicję Oddech+Ruch. Nic więcej. Oddychamy. Szukamy połączenia z wewnętrznym tańcem. Chcemy aby większa ilość tlenu inspirowała większą potrzebę ruszania się. Nie ma zbędnego ruchu w nas. Każdy ruch jest po coś. Oddychając, słuchamy naszego ciała. Znaków, którymi nas kieruje. Może to być ból, mrowienie w rękach lub stopach. Szukamy gdzie nasze ciało potrzebuje naszej uwagi i tam zaczynamy się ruszać. Pracujemy nie tylko nad oddechem. Nie tylko ruszamy się i rozciągamy nasze ciało. To są poboczne efekty o wiele głębszego procesu, umiejętności którą tworzymy. Słuchania intuicji.

Punkt 5: Emocjonalne Leczenie

Podczas emocjonalnego leczenia pracujemy na dwóch polach. Najpierw na przyszłości, szukania swojego marzenia i powołania. Później na przeszłości szukając schematów i blokad, które stoją nam na drodze do naszego marzenia.

Ale najpierw szukamy nadziei. To marzenie, które daje nam inspirację do działania w życiu. Robimy ćwiczenia, które zadają pytania: po co jesteśmy tutaj? Czego ja chcę? Kim ja jestem? Kiedy poznajemy kawałek siebie i mamy chęć do życia, wtedy jesteśmy gotowi żeby widzieć co nas blokuje w zrealizowaniu naszego marzenia. Wcześniej, bez tej nadziei, rzadko kto ma ochotę szukać w sobie problemów z przeszłości. Lepiej zostawić przeszłość dokładnie tam, w przeszłości.

Nie rozumiemy…że w każdej naszej komórce, nosimy ze sobą tą przeszłość. Dopóki nie zajrzymy do naszej przeszłości, będziemy powtarzać dokładnie te same schematy nieświadomie do końca życia. Naszą pracą podczas emocjonalnego leczenia jest to, żeby nieświadome schematy stały się świadome.

To jest celem naszego turnusu.

Życzymy Ci prawdziwego i długiego wewnętrznego pokoju, radości i bezgranicznej życiowej energii. Kochamy Was bardzo i zapraszamy na nasze turnusy.