16.08.2020 – 23.08.2020, Krąg Kobiet

“W normalnym świecie my kobiety nosimy maski. Musimy być silne ale uległe, grzeczne i miłe, kochające i zadbane, cierpliwe i ciche.  A co się dzieje w przypadku, gdy kobieta już nie chce udawać? Przyjedź na nasz turnus, zresetować się aby wrócić do życia z naładowanymi bateriami.”

 

Dlaczego Krąg Kobiet?

 

1. Kobiety tworzą życie. Tworzą domową falę nośną, która łączy całą rodzinę. Kiedy kobieta pracuje nad sobą, pracuje nad całą rodziną.

2. My kobiety mamy potrzebę wygadać się, być słuchaną, zrozumianą. Największe problemy w małżeństwie pojawiają się kiedy oczekujemy, że nasz partner ma być naszą całością. Tak nie było w przeszłości. Kobiety miały swoje kręgi, swoje wsparcie i miedzy sobą czuły się zrozumiane.

3. Nie tworzymy kręgu kobiet żeby wykluczyć męskie istoty ze swojego życia. Wręcz odwrotnie. Tworzymy kręgi kobiet żeby móc lepiej wspierać naszych partnerów w domu nie oczekując, że mają uzupełnić dla nas każdą funkcję w życiu.

4. Kobiecie potrzebna jest przestrzeń aby być sobą i znaleźć siebie. Tworzymy pustą przestrzeń podczas turnusu aby kobieta miała miejsce być sobą i dowiedzieć się kim ona tak na prawdę jest.

5. Najczęściej, to kobiety starają się o szczęście innych. Chcą żeby było dobrze dla wszystkich dookoła i często zapominają o sobie. Tutaj zadbamy o kobiety aby mogły naprawdę odpocząć i wracać do samej siebie.

6. Kobiety uczą się tu patrząc na przykłady życia innych kobiet. Podczas turnusu kobiety mają okazję być z innymi kobietami i nauczyć się czegoś o rodzeniu dzieci, macierzyństwie, małżeństwie będąc z tymi, które mają podobne doświadczenia.

Nad czym będziemy pracować?

 

– Będziemy poruszać tematy kobiece, o rodzeniu dzieci, macierzyństwie, małżeństwie.

– Będąc razem będziemy się zbliżać do swojej kobiecości.

– Spotkamy się z domową położną i nauczymy się jak przygotować się do domowego porodu.

– Uczymy się jak jeść aby wspierać prawidłowe trawienie.

– Uczymy się konkretnych terapeutycznych przepisów na potrawy, które ułatwią trawienie.

– Poszukamy naszych marzeń i naszego powołania.

– Popracujemy nad słuchaniem naszej intuicji.

– Skupimy się nad oddechem i oddychając, nauczymy się jak odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych.

– Poznamy techniki emocjonalnego leczenia.

 

Praca nad Przyszłością

Poproszę o zastanowienie się nad kilkoma swoimi marzeniami. Coś co Cię inspiruje, motywuje, daje Ci chęć do obudzenia się rano. Będziemy się uczyć jak słuchać swojej intuicji żeby znaleźć własną ścieżkę w życiu.

 

Praca nad Przeszłością

Poproszę o przyjechanie do nas z jakąś intencją. Coś nad czym chciałabyś popracować. Może coś co Cię blokuje, coś z przeszłości, czego jeszcze nie odpuściłaś. To nam blokuje osiągnięcie naszych marzeń w życiu. Blokuje nas od znalezienia naszego powołania w życiu.

Nad czym będziemy się skupiać?

Podczas turnusu chcemy się skupić na odkrywaniu prawdziwej kobiecości. Jako grupa będziemy szukać definicji tego słowa. Co to znaczy dla nas “kobiecość”? Ważne żebyśmy my kobiety tłumaczyły to dla siebie, nie chcemy sytuacji, że ktoś za nas o tym decyduje (np. lekarz, sąsiedzi, teściowie, mąż, koleżanki). Kobieta powinna…..? Chcemy to zdanie wyczyścić, żebyśmy my kobiety mogły to same ustalić.

Kiedy zdefiniujemy co znaczy dla nas kobiecość, będziemy chciały zobaczyć czego nam brakuje żeby tak funkcjonować, być, zachowywać się tak na co dzień. Mogą to być rodzinne schematy, chęć zadowolenia rodziców, męża, dzieci. Będziemy czyścić te blokady dzięki emocjonalnemu leczeniu, oddychaniu i poprzez taniec.

Kiedy wyczyścimy blokady, które odpychają od nas naszą prawdziwą naturę, naszą kobiecość, będziemy krok po kroku uczyć się (razem jako grupa) co jest nam potrzebne żeby wracając do domu, tworzyć tam harmonię, równowagę i ciepło dla naszej rodziny.

Podczas turnusu krąg kobiet dodatkowymi zajęciami będą:

(dodatkowe zajęcia zależą od ilości uczestników oraz dostępności prowadzących)

– Gongi (oczyszczanie dźwiękiem)

– Pilates

– Spotkania z położną na temat domowego porodu

– Tematyczne kręgi kobiet- codzienne spotkania w kręgu kobiet, wspólna praca nad emocjami poprzez dotykanie wrażliwych i wstydliwych kobiecych tematów.

– Morsowanie

– Wycieczka na górę Skalnik

– Joga na śniegu

Dodatkowe płatne opcje:

 

– Biorezonans 150zł – 200zł

– Masaż olejkami eterycznymi wykonany przez SzefIrka 150zł

– Masaż Lomi Lomi 100zł

– sklep z produktami polecanymi przez SzefIrka

„Chcemy Wam przekazać sporo narzędzi do pracy nad sobą. Kiedy wrócicie do domu będziecie mogły samodzielnie zadbać o swoje własne zdrowie.”

Koszt: 2,500 zł za miejsce w pokoju dwuosobowym

Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 500zł za osobę. Jeżeli turnus zostanie odwołany z winy organizatora, zadatek zostanie zwrócony.