Sesje indywidualne z Daviną

Chcesz porady o home birthing? Może marzysz o tym, by zostawić pracę i znaleźć swoją ścieżkę w życiu?
Być może potrzebujesz wsparcia i porad odnajdując radość i cierpliwość jako matka, kobieta i żona….
Zapraszam na indywidualną sesję ze mną przez Skype lub na żywo.

Oferuję 1-3 sesji uzdrawiających

Jeśli czujesz, że jesteś gotowy na zmianę w swoim życiu, ale nie wiesz, jak to osiągnąć, seria emocjonalnych sesji leczenia może być odpowiedzią i szansą na nowy początek. Wiele razy chcemy wprowadzać zmiany w naszym życiu, ale nasze stare wzorce i nawyki mocno trzymają nas w tym samym miejscu i prowadzą w tym samym kierunku … często z dala od naszych marzeń i celów, z dala od zdrowych i inspirujących relacji. Czasami potrzebna jest pomoc z zewnątrz, czyli od osoby, która z boku nakieruje i pomoże ci głębiej zajrzeć do własnego wnętrza. Właśnie to robię ja :-).

Podczas naszych sesji będziemy:

1. Budować twoje zdolności do intuicyjnego słuchania siebie poprzez ćwiczenia i pytania.

2. Dowiadywać się, jak wejść do środka i leczyć swoje stare emocjonalne rany.

3. Ucz się słuchać własnych potrzeb.

4. Uczyli się jak uwolnić się od potrzeby osądzania innych i uwolnić się od strachu przed byciem osądzonym przez innych.

5. Nauczymy się rozwiązywać problemy w bliskich relacjach.

6. Nauczymy się brać odpowiedzialność za każdą przeszłą i teraźniejszą sytuację.

7. Pracować nad znalezieniem swojego życiowego celu i misji, tu i teraz, czyli właśnie w tym momencie swojego życia.

 

Cennik prywatnych konsultacji Emocjonalnego Leczenia:

 

1. Sesja na żywo lub na skype: 300zł – jedna konsultacja

Dla kogo?
– Masz konkretny problem lub decyzję, którą potrzebujesz skonsultować z własną intuicją. Pracujemy nad tym szukając właściwiej odpowiedzi.
– Chcesz porady o domowym porodzie, jak się przygotować do tego, co warto robić a czego nie warto. Już masz położną i czujesz się gotowa do tego i po prostu potrzebujesz pogadać, upewnić się.

 

2. Sesja na żywo lub na skype: 500zł – dwie konsultacje

Dla kogo?
– Czujesz się zgubiony/a i nie wiesz gdzie iść. Masz konkretny problem zdrowotny i czujesz, że to jest przez emocje, stres, frustrację, złość. Miałaś/miałeś nieprzyjemne wydarzenie w przeszłości i chcesz to zostawić, zapomnieć, wybaczyć.
– Bardzo chcesz rodzić w domu, ale odczuwasz strach, stres i brak wsparcia dookoła siebie. Wierzysz, że dasz radę, po prostu potrzebujesz się dowiedzieć jak najlepiej podejść do tematu. Jak to wytłumaczyć lekarzowi, rodzicom może nawet mężowi. Porozmawiamy o tym i utworzymy konkretny plan działania dla Ciebie.

 

3. Sesja na żywo lub na skype: 750zł – trzy konsultacje

Dla kogo?
– Od razu wiesz, że masz traumę i jesteś gotowa/y żeby to zostawić. Powoli znajdziemy źródło Twojego cierpienia, to będą bardzo delikatne kroki do swojego wnętrza.
– Masz wielkie marzenia lub powołanie i wierzysz, że da się to osiągnąć, jednak czujesz, że przed Tobą jest ściana. Wierzysz w Twój potencjał i nie rozumiesz dlaczego Ci się nie udaje. Potrzebujemy trochę czasu i spokoju żeby znaleźć źródło, jakie schematy z przeszłości blokują Cię w osiągnięciu Twojego marzenia.
– Masz chęć na domowy poród ale się boisz. Boisz się i słyszysz od wszystkich, że jesteś wariatką:-). Potrzebujemy trochę czasu aby razem się dowiedzieć, która strona będzie dla Ciebie właściwa poród domowy czy w szpitalu. Czy naprawdę chcesz i potrafisz unieść odpowiedzialność domowego porodu? Czy na pewno to jest właściwą drogą dla Ciebie? Szukamy odpowiedzi w środku siebie i pracujemy nad przygotowaniem umysłu i ciała do współpracy zamiast uciekania od trudnych sytuacji.