29.08.2021 – 05.09.2021, Kobieca Twórczyni poprzez oczyszczenie

Marzyłaś o tworzeniu czegoś dla siebie? Czegoś dla świata? Ale nie wierzysz w siebie i swoje umiejętności? Czy chcesz napisać książkę, piosenkę lub otworzyć własną działalność tylko nie wiesz jak zacząć? Ja też tak mam kochane…dlatego zdecydowałam się zrobić turnus kobieca twórczyni.
Miałam miliony powodów dlaczego nie tworzyć:
Nie mam czasu
Kiedy dzieci będą starsze
Kiedy trochę uspokoi się wszystko dookoła mnie
Po świętach
W następnym roku
Kiedy będzie cieplej
Kiedy będzie zima i będę mieć więcej czasu..
Pytanie… Kiedy to będzie? Już widzimy, że świat potrzebuje nowych pomysłów, nowych inicjatyw i nowej kobiecej energii. Nasz wewnętrzny twórca to nasz indywidualny sposób przykazywania naszej miłości. Tego kim jesteśmy. Kim chcemy być. Tworząc coś zewnętrznie, tworzymy siebie wewnątrz. Im więcej mamy umiejętności realizowania siebie zewnętrznie, tym głębiej budujemy siebie od wewnątrz.
To może być trudne szczególnie dla kobiet, żeby zacząć pracę z wewnętrznym twórcą. Mamy sporo obowiązków w domu, a w związku z tym mamy często wrzuty sumienia kiedy wykorzystujemy dla siebie część czasu w naszym przekonaniu przeznaczonego dla rodziny.
Dlaczego jest ten turnus? Żeby dać kobietom wsparcie i przestrzeń aby mogły tworzyć coś dla siebie a z czasem, coś dla świata.
Problem też polega na tym, że często mamy przestój energii w ciele, który blokuje kobiety od tworzenia. Dlatego równolegle przy twórczej pracy ważne jest aby wyczyścić swoje blokady. Będziemy spotykać się się popołudniami żeby rozmawiać o naszych blokadach. Popracujemy jako grupa ucząc się wielu technik, żeby wejść do naszego ciała i zobaczyć blokady lub traumy jakie tam są, zrozumieć je i na końcu odpuścić.
Praca twórcy:
Jako grupa będziemy decydować co każdy uczestnik chce tworzyć dla siebie i dla świata. To może być szycie, malowanie, rysowanie, pisanie książki dla dzieci czy dla dorosłych, pamiętnik, scenariusz lub inicjatywa stowarzyszenia, firma, ruch społeczny… cokolwiek co Cię inspiruje.  Zapraszamy do współtworzenia.

Cena 2500 zł

Cena w pokoju jednoosobowym 3300 zł

Możliwośc zrobienia oczyszczania wątroby dodatkowy koszt 500 zł

Pierwszy dzień:
Przedstawimy to co chcemy zrealizować. Z pomocą grupy ustalimy konkrety, co jest naszą prawdą, co chcemy przekazać i dzięki temu tworzyć. W naszej pracy z wewnętrznym twórcą, będziemy wspierać każdego w swojej podróży w głąb siebie.
Praca w tygodniu:
6:30-7:30 Medytacja
7:30-8:00 morsowanie, odpoczynek
8:00-9:00 Poranny taniec
9:00-10:00 terapeutyczne śniadanie
10:00-12:00 Sesja “indywidualny twórca”. Mamy opcję żeby pracować sami w pokoju lub wspólnie w salonie, oczywiście bez przeszkadzania innym.
12:00-14:00 Ruszanie się. Joga/spacer w lesie
14:00-15:00 Terapeutyczny obiad
15:00-16:00 odpoczynek
16:00-18:00 sesja “Emocjonalne leczenie”
19:00-20:00 terapeutyczna kolacja
20:00-21:00 sauna i morsowanie
RANO:
Mamy medytację rano od 6:30-7:30 która pomaga umysłowi wyciszyć się od codziennych spraw i otworzyć do twórczej pracy. Potem pół godzinny przerwy na notatki, aby napisać pomysły, które się pojawiły, na morsowanie, otwieranie umysłu na nowe wyzwania. Od 8:00-9:00 mamy poranny taniec, który pomaga obudzić ciało i opuścić lęk, obawy które naturalnie się pojawiają się podczas każdej twórczej pracy.
Śniadanie jemy razem, porozmawiamy przy tym o planie dnia, kto nad czym będzie pracował. Po śniadaniu idziemy do pracy nad naszymi twórczymi pracami. 2 godziny pracujemy w środku siebie żeby przekazać na zewnątrz część nas. Czyli praca z wewnętrznym twórcą.
POPOŁUDNIU:
O 12:00 Spotkamy się razem na ćwiczeniach… to może być joga, spacer, to zależy od naszych potrzeb danego dnia.
Po ćwiczeniach jemy obiad razem, oczywiście Żywienie Terapeutyczne, które wspiera ciało i umysł. Dostaniemy dawkę energii i usuwamy stare toksyny z ciała pomagając lepiej skoncentrować się na pracy. O 16:00 idziemy razem wyczyścić blokady i odpuścić traumy poprzez emocjonalne leczenie.
O 19:00 mamy kolację i “round table”. Podzielimy się doświadczeniem, postępami, będziemy szukać porad. To ćwiczenie pomaga w uczeniu się jak słuchać innych, bez dodawania swoich porad i bez oceniania. Będziemy się też uczyć jak podzielić się swoimi przemyśleniami, swoją pracą bez popisywania się ale też bez krytycznej czy jakiejkolwiek oceny samego siebie. Tworzymy z miłością i przykazujemy naszą miłość. Tyle.
Kilka uwag:
– ze względu na skupienie się i bycie samej ze sobą, tym razem prosimy o przybycie bez dzieci
– turnus zaczyna się w niedzielę pomiędzy 15:00-17:00
– o 17:00 kolacja i spotkanie, na którym będą przedstawione projekty
– dla chętnych będzie możliwość skorzystania z biorezonansu i masażu
Zapraszamy serdecznie kochani. Myślę, że to będzie jeden z najlepszych tygodni naszego życia.